Autor Zpráva
Jacek
Profil *
Zdravím všechny.
prosím o radu jaký by byl vhodný RS. Mám následující požadavky:
-vyhledávání
-snadná úprava vzhledu (nejlépe formou šablony)
-fórum
-správa uživatelů
-fotogalerie
-musí mít možnost přepnout jazykovou verzi rozhraní (tzn. menu apod. neboli klasické kliknutí na vlaječku)
-pro psaní článku musí mít wysiwyg editor (přispěvovateli budou pravděpodobně lidé neznalí HTML)

Představoval bych si něco jako Sunlight-cms. Sunlight jsem vyzkoušel a vyhovoval by mi, ale má jeden zásadní problém. Nepodporuje přepínání jazykových verzí rozhraní a podle vyjádření autora na fóru ani nebude.
Další vhodné, ale ne nutně požadované funkce:
-ankety
-rss

Předem dík za radu.
H13
Profil
Tak se podívej na velkou trojku: Drupal, Wordpress, Joomla!

Já znám pouze Joomlu! takže budu mluvit jen o ni, všechny tvý požadavky splňuje....
Jacek
Profil *
Na velkou trojku jsem se samozřejmě díval. Nicméně Drupal mi nepřišel dvakrát přívětivý, Wordpress dtto a všehny tři se mi zdají pro moji potřebu zbytečně mamutí. Možná to ještě jednou skusím s Joomlou!, ale ani ta se mi moc nelíbí. Sunlight jsem napsal jako takový etalon.
tiso
Profil
Jacek - čo ti bráni nasadiť sunlight toľkokrát, koľko máš jazykovývh verzií na rôzne adresáre/subdomény?
don jebot
Profil
pouzi worpress ja snim mam skusenosti a velmi lahko sa implementuje + velmi lahko pouziva ziadna zlozita administracia... nakodis si sablonu a system implementujes za 2 hodky ...
H13
Profil
tiso
čo ti bráni nasadiť sunlight toľkokrát, koľko máš jazykovývh verzií na rôzne adresáre/subdomény
Tohle jsem zkoušel např. u Joomly! (když pro verzi 1.5 nebylo k dispozici rozšíření Joomfish) a bylo to šílený - zbytečně duplicitní soubory, přihlašování se do dvou administrací, vytváření v podstatě dvou webů místo jednoho, atd :-( ... tohle se už v Joomle naštěstí kvůli propracovanému řešení: Joomla! jazykové balíčky + Joomfish nemusí řešit...

Neříkám, že by měl použít Joomlu!, rozhodně bych mu ale z mých zkušeností nedoporučoval více instancí nějakého CMS jen kvůli jazykovým mutacím ... to je prostě nesystémová otročina :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0