Autor Zpráva
simpanc
Profil
Ahoj mám delší dobu stránky a teďka rozšiřuju a nevyhnu se použití RS, se kterým nemám žádný zkušenosti.

Přemýšlím o textpattern a drupalu.

Mám představy, jak by měl RS fungovat.
1) nainkludoval bych do každé stranky jen "přihlašovací udaje" pro registraci uživatelů nebo vůbec
2) fungovalo by to jako přidávání článků (a vytvoření souboru) a odkazy na ně s popiskem bych nainkludoval třeba na index
3) podobně jako novinky (u normálního novinkovýho php systému) bych mohl přidávat články, profil filmu, aktualizace (a další podle mýho nastavení)
3b) každá sekce by měla svoji šablonu...
-novinky jenom text, kterej by se inkludoval
-profil (ová html stránka) by byl s celou strukturou webu

a pak hlavně profil filmu - bych potřeboval, aby se dalo nastavit víc textových polí než jen název článku a text článku, ale třeba jako na freehrách.cz bych tam měl plno divů s různýma hodnotama, který bych chtěl upravovat nějak přehledně třeba přes textový pole


nebo třeba <txp:pozadavky HODNOTA="pirátský dělo" /> kde bych si nastavit automaticky v šabloně kód před a za hodnotou

Jde mi tedy o to abych mohl mít více druhů novinek/článků a obsah v profilech lehce upravovat bez html kodu

Jde to tedy v textpatternu nebo drupalu? Jestli na to znáte moduly, tak se o ně pls poděltě a pokud znáte jiný CMS tak prosím napište, tuto možnost sem viděl pouze u placenýho CMSka.
simpanc
Profil
je možný v nějakém RS nastavit kód za a po hodnotě, která by se tam dala přes textové pole?

taky bych potřeboval aby tam bylo několik druhů novinek...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0