Autor Zpráva
Slim12
Profil *
Mužete mi prosim dat nejaky odkaz kde je možne stahnout aspon zaklad CMS dal by si to dodělal a vylepšil ale nemužu napsat začatky.(aby tam aspon bylo: zakladáni,mazani.editace članku,registrace,administrace) prosim nedavejte odkaz na interval.cz ten weblog co vony tam popisuji vubec nefunguje.Diky všem za pomoc
Slim12
Profil *
Nebo napište mi prosim kde je nejaky navod o tvorbe CMS.DIKY
Radek9
Profil
Návod? To chceš jako vyrávět RS sériově? Jsou na to návody, ale lepší je naprogramovat si to podle sebe. Být tebou zkusím ze začátku něco jednoduchého třeba jen v PHP (nebo jinak jak chceš) a postupně se naučit SQL a spojit to.
rohl
Profil
Základ? Tak to ti můžu poslat nedodělaný CMS na kterym teď dělám a můžeš to dodělat za mě:)
Slim12
Profil *
Tak mi to pošli ja se na to podivam co tvořiš.
rohl
Profil
Slim12
Dej sem icq. Ale musim te varovat - není to vůbec vokomentovaný. A spousta toho se musí přepsat:)
Slim12
Profil *
Pošli mi ho na e-mail:nazarek@email.cz DIk
Slim12
Profil *
Radek9
Vprave mi vo to jde že ja nevim z čeho mam začit a tak kdy by aspon mel zaklad tak by prostě dodal tam něco sviho neco by dal prič to už myslim by bylo lehči
rohl
Profil
[url=http://trohl.xf.cz/Trohl CMS 1.0.rar]Odkaz[/url] A ne že to budeš vydávat za svý ;-).
Slim12
Profil *
rohl
Rohl ten odkaz co ty mne dal je nefunkčni.dej normalni odka ve tvaru (http://trohl.xf.cz/trohl-cms-1.0.rar) neco takoveho.Co ty neumiš davat spravne odkazy nebo co?:-D
rohl
Profil
Ted na to koukam ten vodkaz nejede...a nevim čim to je na webu to mam. Tak dyžtak mužeš stahnout jeden rs tady Odkaz Položka redakční systém.
Slim12
Profil *
O tom redakčnim systemu vim jeto prostě na ho*no jmenuje se Silverlight při instalace nelze přihlasit se do administrace a kdyz se přihlasiš tak nefunguje něco jiniho a ten svuj redakcni system proste přejmenuj na trohl-cms-1.0.rar nebo jinak jenom aby nebylo mezer a nahraj ho na web a dej sem odkaz
rohl
Profil
No to byl vodkaz co nešel - trohl_cms.rar ňák to blbne zkusim to eště zejtra.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0