Autor Zpráva
janavk
Profil
Ráda bych články na webu jakpodnikat.cz spravovala pomocí jednoduché administrace, ale nechci stránky "narazit" na nějaký redakční systém (bojím se těžkopádnosti webu). Je to možné a je moje úvaha o určité těžkopádnosti hotových RS správná?
Lexter
Profil
Nemusíš se bát kompletního přesazení, mnoho RS, které by dokázali pokrýt potřeby tvého webu jsou velmi svižné a dobře se s nimi pracuje. Namátkou můj oblíbený rs2.
3CK
Profil *
Těžkopádnost redakčních systémů je dána jejich robustností. Nejsem si ovšem jist, zda najdete RS vytvořený pouze pro správu článků. Zde bude zřejmě na místě řešení přímo na míru.
Radek9
Profil
MNews - Vyníkající RS pro správu článků. Vřele doporučuji.
janavk
Profil
3CK a Lexter
Tak to jsou dva opačné názory.
Radek9
Je to možné vidět na nějakém webu "v akci"?
janavk
Profil
řešení přímo na míru.
Je tady někdo kdo by to řešení na míru chtěl udělat? Prosím o nabídky, nejlépe s referencemi.
Lexter
Profil
janavk
Různí lidé, různé názory. Samozřejmě jde o to, jak náročná jsi, ale když říkáš, že chceš jen spravovat články, tak k čemu řešení na míru.

Pokud máš ale opravdu zájem o sofistikované řešení, zadej si inzerát v sekci práce a zakázky.
Radek9
Profil
janavk
Ten web samotný na tom RS jede, pak je tam demo a já mám ukázku tady.
janavk
Profil
Radek9 Takže celý web je asi redakční systém? Tomu bych se právě raději vyhla, to právě se mi zdá těžkopádné, chci editovat v RS jen jednu část stránek.
janavk
Profil
Lexter
zájem o sofistikované řešení,“ - myslím si to musím nejdřív ujasnit, jinak to dopadne neblaze (jak už se mi kdysi stalo při pokusu o zadání práce).
Radek9
Profil
janavk
Ne. RS jsou pouze ty články. Zbytek webu je normálně nakódovaný.
janavk
Profil
Radek9
Zkusím to prozkoumat, díky zatím.
fuckin
Profil *
dej email, napisu ti mou nabidku + reference
Nerghal
Profil *
zdravim, tiez hladam CMS, pri ktorom nebudem musiet robit template, neznasam sa hrabat v cudzej robote, ja si rad kodujem veci od nuly...

malo by to byt nieco na tento sposob:

http://www.cushycms.com/

cize oznacim texty v kode specialne priradenymi tagmi DIV, a potom sa len prihlasim do adminu a tam si editujem len tie oznacene casti... len Cushy CMS vyzaduje registraciu a editaciu cez ich webove rozhranie, ja to chcem robit po prihlaseni na vlastnu domenu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0