Autor Zpráva
klema
Dobrý den,
nevíte někdo, jak u rs MNEWS zprovoznit hezké url ve formátu domena.tld/nazev-kategorie/nazev-clanku/? Děkuji.
Radek9
.htaccess mod_rewrite?
klema
.htaccess mod_rewrite?
předpokládám :) ale pro mě španělská vesnice, nemohl by mi někdo prosím poradit? :)
fuckin
Profil *
nikdo ten rs nezna takze ti nikdo ani neporadi...jestlis budes chtit tak bych ti to moh udelat za mensi odmenu.
klema
nikdo ten rs nezna takze ti nikdo ani neporadi...jestlis budes chtit tak bych ti to moh udelat za mensi odmenu.
co je to menší odměna? :)
mylan
V súčasnej verzii to nie je možné, v ďalšej verzii to už bude možné aspoň čiastočne.
fuckin
Profil *
zalezi na narocnosti,do 700kc urcite.
klema
mylan:
Dobře :) Nahrál jsem si do složky /blog soubor index.php, kde se mi zobrazují články. Šlo by upravit "?mn-id=1244041440" na "clanek-1"? A dále kategorie "mn-cat "na "kategorie-1", "kategorie-2" atd.? Děkuji.
fuckin
Profil *
si jako myslis ze to budu resit tady pres forum ?? dej me na sebe kontakt, pristup k ftp a pak to udelam
klema
fuckin
ne, ale nakonec se spokojím s řešením, které už v MNEWS funguje :)
opera
Až na to že MNews není RS ale RSS systém. Takže sem vlastně nepatří
shaggy
opera
Až na to že MNews není RS ale RSS systém
Čože? Ty aspoň vieš o čom hovoríš? RSS systém - to akože systém iba na generovanie RSS? Nepomýlil si si tému, to určite nepatrí k MNews.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: