Autor Zpráva
RockFire
Profil
Zdravím,
chtěl bych vám představit redakční systém Typewriter. Vyvíjím ho já sám a je možné najít ho na adrese http://typewriter.ic.cz. Cílem tohoto RS není udělat multifunkční systém, ale naopak co nejjednoduší systém uživatelsky co nejvíc příjemný. Veškerou konstruktivní kritiku vítám.
Str4wberry
Profil
Formuláře si nepamatují hodnoty!
RockFire
Profil
Jo, to je dobrý nápad. Díky za typ :-)
Str4wberry
Profil
To teda. Představa, že takhle člověk přijde o rozepsaný článek, je špatná. Dále bych sloučil stránky s výpisem kategorií a jejich přidávání.
RockFire
Profil
Tak taky bych mohl :-)
Tomashek
Profil
Určitě ošetření formulářu - vytvoří se i prázdná kategorie
RockFire
Profil
Díky, na to jsem nějak zapoměl...
imploder
Profil
našel jsem chybu:
- stav: nejsou žádné kategorie
- přidám kategorii dr. Motor s čabakjou - vloží se správně
- změním název na dr. Motor s čabajkou
- pak přidám kategorii echo "prd"; a vloží se taky - jenže: z názvu první kategorie (dr. Motor s čabajkou) zůstane pak jen d

Zjistil jsem, že k problému zmizení nebo pomrvení názvu kategorie dojde, když už vytvořenou kategorii upravím. Bez editace se i ty zmíněné dvě vloží správně. Při editaci se problém projeví zřejmě u jakýchkoliv názvů - třeba i fsdw a ggf. Změním ggf na ggfd a zbude z něj jen g. Když změním tu první na fsdwd, zůstane z ní jen f. Nějak se mi i povedlo, aby z názvu kategorie po editaci nic nezůstalo. Je to nějaký rozbitý.
RockFire
Profil
Tak by měla být na internetu (jak demo, tak download) nahrána opravená verze. Pokud máte někdo další připomínky, sem s nima.
Kari007
Profil *
Nelíbí se mi, že stahuji rar soubor. Když na linuxu chci takový soubor otevřít je to práce navíc. Doporučil bych spíš *.zip
eDrupal
Profil *
Vycházel jsi z nějakého systému, nebo jsi ho dělal sám?
RockFire
Profil
eDrupal: Sám.
Kari: Ok, změním.
iFlux
Profil
Tento redakční systém nejspíš využiji na mé stránky, na kterých zatím ještě pracuji.
Miškin
Profil
Vypadá zajímavě.. co udělat hezké url?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0