Autor Zpráva
matus
Profil *
zdravim, som chcel pracovat s redakcnym systemom joomla. Nainstaloval som ho a v administracii som zmatany.
nevem ako upravovat stranky, nwm ci to je len u mna ale menu ma dost neprehladne v administracii, poradil by mi nekto v ktrej sekcii je uprava web stranok?
dakujem
Moderátor Chamurappi: Redakční systémy mají svoji kategorii a příště laskavě vol titulek tak, aby vystihoval podstatu dotazu.
Worker
Profil
Joomla! je jeden z najprepracovanejších open source CMS. Administráciu má kompletne v češtine aj v slovenčine. Mohol by som tu postupne radiť, ale je to dlhšie.
Poradím ale špecializované portály www.joomlaportal.cz , www.joomla.sk .
Ďalej môžeme poskytnúť vytvorenie vašich kompletných stránok na webe so zaučením www.zh.sk .
matus
Profil *
worker tie stranky som uz pozeral a nic som sa nedozvedel a viem mam joomlu v slovencine ale nevem sa s toho vymotat potreboval by som len vedet kde sa upravuje web, lebo teraz tam je joomla web.
viete mi poradit?

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Worker
Profil
Skúste ešte tento blog: www.sakal.snoop-gamer.com/index.php/joomla-uzivatelska-prirucka
Napíšte mi akú verziu Joomla používate, kde ju máte nainštalovanú: na localhoste alebo na webe - vhodné by bolo uviesť adresu stránok.
Worker
Profil
by som len vedet kde sa upravuje web

Podľa tohoto asi obsah - článok upravovať viete: editovať dá sa z administrácie alebo aj frontendu v editore TinyMCE, alebo inom...

Ďalej sa upravuje: vzhľad stránky, buď zmenou šablony, úpravou alebo vytvorením novej šablony.

Dôležité sú ale rozšírenia Joomly. Defaultne Joomla obsahuje niekoľko komponentov, ale obvykle bývajú konkrétne požiadavky, napr. rozšírenie na e-shop, aukčný portál, galériu...

je jeden z najprepracovanejších open source CMS...
Nájdite si na Joomlu dostatok času napr. v priebehu niekoľkých týždňov. Z jedného dňa na druhý sa nedá Joomla dať do prevádzky.
matus
Profil *
pužívam 1.5 joomlu a je nainštalovaná na webe v databáze mysql.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0