Autor Zpráva
Graffjam
Profil
Jaký by jste mi pomohli vybrat redakční systém pro stránky "plz-fans.cz" ? Mám dobré zkušenosti s joomlou, tak bych to asi vyděl na ní. Chtěl bych aby to bylo jednoduchý, aby to mohli editovat i jiní uživatelé a přidávat články. Co by jste mi poradili? Díky
H13
Profil
Ahoj, na tuhle otázku ti zřejmě nikdo neodpoví objektivně, protože nikdo neví co ti bude sedět. Pokud máš dobrý zkušenosti s Joomlu! pak není co řešit.

Obecně platí, že si rozmyslíš, co na webu budeš mít a podle toho vybíráš redakční systém a jeho rozšíření.
Graffjam
Profil
No pokud bych se měl rozhodovat za sebe, tak bych s joomlou neváhal, ale jde mi o to, aby stránky mohli editovat i ostatní a aby to pro ně nebylo příliš složitý.
fuckin
Profil
tak to potom joomla neni moc vhodna.
Rad bych ti poradil svuj vlastni RS ale bohuzel jsi nenapsal zda mohou byt i placene systemy.
H13
Profil
Graffjam
aby stránky mohli editovat i ostatní a aby to pro ně nebylo příliš složitý
To je snad základní funkce redakčního systému, nechápu kde je problém? Uživatelé mohou články editovat jak v administrační části tak ve "frontendu". Můžeš jim přiřadit různá práva. Protože se snad v každém rs používá wysiwyg, pak není ani problém s formátováním textu?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0