Autor Zpráva
Sevin
Profil
Dostal jsem takový nápad.
Protože vývoj phpRS 3.x.x je pravděpodobně v nedohlednu, tak mě napadlo, že by jsme mohli my vytvořit nový RS. Záleželo by, jestli by jsme ho programovali od začátku nebo ze základu phpRS, pokud z phpRS, museli by jsme se zeptat autorů, jestli by nám to dovolil, případně by jsme verzi 3.x.x mohli udělat my.
Já osobně bych RS nezvládnul udělat, jsem spíš přes HTML, CSS a jednoduché PHP :D

Takže pokud by měl někdo zájem, ať sem napíše a nějak se domluvíme :)
Díky
tiso
Profil
Sevin: nechcem ti kaziť ideály, ale redakčných systémov sú mraky a robiť ďalší len preto, aby bol tvoj, nemá význam, hlavne keď neovládaš poriadne tú najdôležitejšiu vec. Systém ja viem skladať bicykle, založme spoločne autodielňu nie je dobrý nápad. Je to dobré iba ak to berieš ako výukový projekt, na ktorom sa niečo naučíš.
Sevin
Profil
vím, že je plno jiných RS a že neovládám moc to php :D (právě proto se ptám, jestli by to někdo nechtěl dělat) já mám phpRS rád a byl to jeden z mých nejoblíbenějších systémů. Sice na to není tolik pluginů jako na joomlu nebo wordpress, ale řekl bych, že je z těch RS nejjednoduší na úpravu. Byla by škoda, kdyby phpRS skončilo na verzi 2.8.1, momentálně čekám na vydání nového RS od tvůjrce Sunlight, měl by se jmenovat Kuria CMS. Podle toho co se píše by to měl být velmi dobrý RS, tak se nechme překvapit.

Jinak nevíte někdo jak je na tom s vývojem phpRS 3.x.x, zatím ty koho znám o tom nic neví a na oficiálních stránkách taky nic
DoubleThink
Profil *
neovládám moc to php :D (právě proto se ptám, jestli by to někdo nechtěl dělat)
Pokud někdo chce a zvládne udělat RS, pravděpodobně k tomu nebude hledat ideového vůdce.

Byla by škoda, kdyby phpRS skončilo na verzi 2.8.1
Nebo jediné štěstí, podle úhlu pohledu.
Mastodont
Profil
Sevin
Mám stejný názor jako tiso, redakčních systémů je jak vln v moři.
peta
Profil
Sevin
CMS je more, zagoogluj si. Dokonce mam vlastni a neni chut ho predelat :)
phpRS je mi sympaticke, celkem se to da pouzit. Nicmene jsem sveho casu resil UTF, bezpecnost, antispam, opravoval kody pro sablony a zdrojaky pro uz nevim co. Pak zdrojaky pro plugin fotoalba. Ja si myslim, ze pokud, tak by to chtelo cely phpRS trosku hodne preprogramovat. Jenze, to by znamenalo, ze vsechny navody na pluginy by prestali chodit a neni jasne, zda tvurci pluginu budou dal vyvijet.

Co treba wordpress? Kolega neprogramator si ho celkem oblibil.
Sevin
Profil
wordpress je sice dobrý, už několikrát jsem ho zkoušel, ale né takový jaký bych těď potřeboval. Zkoušel jsem už několik CMS a momentálně čekám na vydání nového CMS Kuria 0.9.0, který je od tvůrce Sunlight, ale nevím kdy výjde

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0