Autor Zpráva
Milhauscorpse
Profil *
Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli někdo nevíte o free hostingu,kde by se mohlo přistupovat do databáze i z venku.Mám stánky na serveru,kde není možnost si založit databázi.Dík
Zechy
Profil
Milhauscorpse
A co myslíš tím z venku? Já bych ti třeba nabít Ic.cz :).
Milhauscorpse
Profil *
No myslím že když mám databázi na webzdarma,tak se nepřipojím ze stránek www.disfiguredcorpse.cz,které mám jinde.
Zechy
Profil
Takže takhle. Když tomu nastavíš localhost, port, user, databáze, heslo tak by to mělo jít.
Milhauscorpse
Profil *
Na tom Ic.cz jsem teď koukal že to taky nejde.
cituji:
Lze se na mysql server připojit i z jiného serveru než ic.cz?

Ne, z důvodu že někteří uživatelé u nás pak použivají jenom mysql databázi. Připojení do mysql je možné pouze z Vašich php skriptů a z phpmyadmina.
Milhauscorpse
Profil *
No a podobné to je i na webzdarma:-(
Zechy
Profil
Sice nevim odkud tu větu cituješ ale to je jedno.
Milhauscorpse
Profil *
Je to odtud:

http://www.ic.cz/faq.php?sekce=2#6
Shulík
Profil
<ot>Zechy: Nevím, jak tomu je teď, ale ještě nedávno byl ic.cz opravdu příšerný hosting. Proto jsem radši obětoval těch pár korun za doménu a placený hosting. Navíc pravděpodobně nevíš, jak funguje localhost. Kdybys na jiném serveru, než je databáze nastavil jako adresu 'localhost', připojoval by ses na server, kde máš uložený script, kterým se připojuješ.</ot>

Milhaus: Bohužel to obvykle bývá zablokované, alespoň na většině českých hostingů (alespoň co já vím). Doporučuju Ti se mrknout spíš po cizích. Ale nic konkrétního bohužel nevím.
Milhauscorpse
Profil *
Schulík: Díky.Kouknu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0