Autor Zpráva
unlucky
Profil
Mám problém při vkládání údajů do mysql... tím problémem je, že je to poprvé co se setkávám s těmito typy. Moc info na netu jsem nenašel. Prosím zde odborníky, aby mi poradili krok za krokem jak tam data správně vložit.

Kódování je v cp1250 a chtěl bych utf8

děkuji
nightfish
Profil
mysql si ukládá do souborů s příponami .myd .myi .frm jednotlivé tabulky
.myd - data
.myi - indexy
.frm - struktura tabulky
pokud tyto soubory chcete dostat do mysql, zkopírujte je do jednoho z adresářů v adresáři, do kterého si mysql ukládá data
(aby to fungovalo na 100%, tak je dobré zajistit, že ty soubory pochází ze stejné verze mysql jako máte nainstalováno)
unlucky
Profil
Mám hosting a nevím, kam si mysql ukládá data. V tomto případě kontaktovat hosting společnosti?
Leo
Profil
No nevím, jestli práce přímo s datovými soubory je rozumný způsob práce s mysql... Leo
Kajman_
Profil *
Zkuste si nainstalovat mysql na svém počítači. Pokud možno co nejpřesněji verzi, ze které ony soubory jsou. Nahrajte je do datového adresáře, zkuste řaději ještě pustit mysql_upgrade pokud ta verze je novější. Pak si vyexportujte data do sql formátu a ten teprve použijte pro import dat na hosting.

Pokud na hostingu platíte dost peněz, zkuste se zeptat, zda-li by to z těch souborů nedostali sami.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0