Autor Zpráva
maestroTrpos
Profil *
Mohl by mě někdo poradit, případně odkázat na nějakou stránku, kde by bylo jak vytvořit počítadlo kliknutí pomocí databáze?
Chci totiž, aby všechna ta číslo určující počet kliknutí byla v jedné tabulce, abych pak mohl jednoduše vytvořit pořadí odkazů/stránek s největším počtem kliknutí.
Cup
Profil
odkaz na stránku si dej napříkad ve tvaru <a href="redirect.php?idOdkaz=1&urlOdkaz=www.odkazNekamPryc.org">

v databázi budes mit seznam odkazů

tabulka odkazy
idOdkaz, urlOdkaz, kliknutiOdkaz

a php soubor redirec.php ti to bude řešit že data přijatá přes get použije k přičtění kliku a přesměrování ...

takže přičtem 1
mysql_query("UPDATE `odkazy` SET `kliknutiOdkaz`=`kliknutiOdkaz`+1, WHERE `idOdkaz`='".$_GET[idOdkaz]."' LIMIT 1");

a přesměrujeme buď s datem z GET nebo si to sosnem z DB

header("Location: ".$_GET[urlOdkaz]);


je to jen nákop ... snad to z toho pochpíš a určitý věci si ošetříš ...
maestroTrpos
Profil *
Mohl bys vypsat kod, který bych měl napsat do php stránky pls? V databázy už mám ty odkazy vypsaný ale ten kod do php stránky mě nefakčí.
Cup
Profil
ehm, toto byl jen nákop, je možný že tam budou chyby. Jestli jsem to dobře pochopil tak áš odkazy v db ... asi je pomocí php vypisuješ a nedokážeš se poprat s tímto kouskem kodu jo? :) no ... tak to ještě zkus a pak se mi ozvi na icq nebo email něco bych měl mít v profilu
123456789
Profil *
Překlad: Jsem moc líný to vyzkoušet a přečíst si ty dva články na internetu a proto mi to napište a já to pouze zkopíruju.

Lenost nezná mezí :D. Se divím, že se někomu chce ztrácet čas a takovýmto lidem ještě zdarma pomáhat. Ale to je každého věc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0