Autor Zpráva
honzisko
Profil
Zdravím,
mám naprogramovanou administraci webu s ukládáním do mysql. Jelikož potřebuji ukládat velké množství textu ( články a pod. ) mám v tabulce nastavený mediumtext. Ovšem když ukládám text do DB ( používám také tinyMce ) uloží se mi pouze malá část textu. Neví někdo kde může být chyba? Pro ukázku se uloží pouze tento kód ( <p>e sfjsd fsjkfhs fb rgjhg )
Předem děkuji za odpovědi a rady.

S pozdravem honisko
Kajman_
Profil *
Nechte si vypsal sestavený insert nebo update, který posíláte do databáze, a pošlete ho sem.
Kcko
Profil
Není onen utržený text s diakritikou? Nemáš nastavené špatné kodování?
honzisko
Profil
Kcko
Diakritiku mám v pořádku, právě tu jsem opravil...


Kajman:
no ja jsem pouze z localu to hodil na hosting a z vacharu mi to hodilo mediumtext...takze s posilanim do db nic spatne nebude :( uz fakt nevím co stím...
panther
Profil
honzisko:
takze s posilanim do db nic spatne nebude :(
kde bereš tu jistotu? Vypiš si dotaz a koukni se, jestli je celý, jestli obsahuje celý nebo oseknutý text. Podle toho se pak může hledat další příčina problému.
honzisko
Profil
panther
nejak nepobiram jak to myslis...jako v DB nebo z php scriptu? prosím o postup x)
Alphard
Profil
honzisko:
Vypište si sestavený dotaz, tj. jestli máte např.
mysql_query("insert into ...");
tak dejte
mysql_query($q="insert into ...");
echo $q;
honzisko
Profil
Alphard:
no...nezobrazi se mi vubec nic...mozna je to tim, ze upravuji zaznam v DB ale nevypisuji...a kdyz ho vlozim manualne do DB krasne se na webu zobrazi, ovsem pri vypisovani na upravu v administraci se mi zobrazzi spatna diakritika... a taky, je zřejmě chyba v tinyMce, protože když opíšu dlouhý text, uloží se, pokud dám ctr+v tak ne...sem už docela zoufalý.
Kajman_
Profil *
Diakritiku mám v pořádku, právě tu jsem opravil...
ovsem pri vypisovani na upravu v administraci se mi zobrazzi spatna diakritika

A opravil jste si diakritiku i v administraci?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0