Autor Zpráva
Pavel Vodnář
Profil *
Ahojky potřeboval by jsem poradit jakým způsobem propojit DB se serverem aby pracovala, - zatím sem měl databázi pouze v localhostu jak a kam ji přenés na server? Děkuji za všechny rady
ShiraNai7
Profil
Trošku přesnější dotaz? Nevím čeho chcete dosáhnout, přenést data z jednoho databázového serveru na druhý? Založit si vlastní?
Pavel Vodnář
Profil *
Pracoval sem s localhostem a mel DB na svojem osobním počítači, potřeboval by jsem poradit jakým způsobem přenést DB na server, kam ji tam uložit, aby byla schopna na serveru ukladat a číst data ?
ShiraNai7
Profil
A o jakou "databázi" jde? MySQL? Na jaký server? Máte webhosting a databázový server k dispozici?
Pavel Vodnář
Profil *
Ano jde o databázi která ukládá login, pak další která ukládá text (jako komentáře) na server gigaserver.cz ano webhosting máme k dispozici - a měl by podporovat databáze, jak to udělat? Děkuji Vám
ShiraNai7
Profil
Tak s databází snad pracujete pomocí nějakého klienta, ne? phpMyAdmin (pokud jde teda o MySQL, to jsem se zatím nedozvěděl) a snad všechny aplikace pro všechny databáze nabízí možnost exportu/importu dat do/ze souboru.
Pavel Vodnář
Profil *
ano přes phpMyAdmin - ano DB jde exportovat, jak ji uložit v jakém formátu? a kam ji nahrát na gigaserver?
ShiraNai7
Profil
Věřím tomu že na gigaserveru je taky phpMyAdmin.. stačí exportovat na localhostu (uloží se do souboru .sql, případně komprimovaného .zip atd) a importovat na hostingu.
Pavel Vodnář
Profil *
Během procházení gigaserveru jsem nalezl: Pro připojení do databáze využívejte server „localhost“. Mysql(x).gigaserver.cz, je pouze informativní pro připojení pomocí Phpmyadmin. Tady je adresa phpadminu: https://mysql.gigaserver.cz/

takže se přihlásím a nahraju to na tuto adresu? Děkuji
Keeehi
Profil
Pavel Vodnář:
Přihlásíte a pak ten soubor importujete.
Pavel Vodnář
Profil *
Děkuji Vám, pokusím se - pak se nastavuje tady něco jiného? mysql_connect("localhost", "root", "");
Pavel Vodnář
Profil *
Ještě by mě zájímalo jaké má být přihlašovací jméno, heslo? zkouším všechny varianty a nedaří se mi přihlásit.
panther
Profil
Pavel Vodnář:
pročti si e-mail od hostingu, který ti došel krátce po registraci hostingu.
Pavel Vodnář
Profil *
v emailu nalezem heslo a jmeno ale když jej zadam do odkazu výše píše mi to: #1045 Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru, že by nějaké jiné heslo?
Davex
Profil
Pavel Vodnář:
Asi by mělo být mysql_connect("localhost", "jméno", "heslo").

zkouším všechny varianty a nedaří se mi přihlásit
Na webu mají na stránce Kontakt napsáno:

Kontaktujte nás 24 hodin denně!
Technická podpora pro naše klienty nonstop.


Proč se jich nezeptáš?
Pavel Vodnář
Profil *
Máte pravdu zeptám - na ftp jsou hesla na DB ale nedá se sněmi připojit. Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0