Autor Zpráva
majo80
Profil *
Zdravím.
V jednej tabuľke mám 90 000 záznamov a jej veľkosť je 30MB. Keď dám príkaz z phpmyadmin Exportovať tak mi síce vytvorí súbor zhruba o veľkosti 30MB ale v tomto zálohovanom sql súbore je len 17 000 záznamov. Kde sa mohli ostatné stratiť?
Kajman_
Profil *
A když pro export použijete adminer nebo mysqldump?
majo80
Profil *
To som zatiaľ nepoužíval. Idem skúsiť niečo o tom pohľadať, ako sa používajú a podobne.
majo80
Profil *
Mysqldump mi nejako nefunguje. po nahratí na server a spustení scriptu sa nič nestane ani sa nič nezobrazí.

Adminer je lepší ale tam mi chýba jedna možnosť a to vkladať príkaz INSERT za každý 200-stý riadok.
majo80
Profil *
Takže ani Adminer nedokáže exportovať tabuľku o veľkosti 1 GB s 600 000 riadkami.... :-(
DoubleThink
Profil *
majo80:
Takže ani Adminer nedokáže exportovať tabuľku o veľkosti 1 GB s 600 000 riadkami.... :-(
To je překvapeníčko. Budeš už narážet na datové a časové limity PHP. Pro správu takto velkých databází už se používá přímé spojení klienta se serverem.
majo80
Profil *
DoubleThink:
... používá přímé spojení klienta se serverem.
Čo to presne znamená? Že sa musí zálohovať priamo na tom servere, kde je databáza umiestnená?
Kajman_
Profil *
Pokud máte u hostingu povolený přístup k databázi odjinud (zpravidla povolený pro jednu konkrétní Vaši IP), tak můžete použít např. mysql administrator z mysql gui tools.

Pokud máte možnost připojit se na server přes ssh, tak si tam můžete pustit mysqldump lokálně na serveru a výsledek si pak zabalit a stáhnout.

Pokud ani jednu z možností hosting neposkytuje, tak ho kontaktujte a nechte si poradit, jak doporučuje zálohovat takové tabulky na daném serveru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0