Autor Zpráva
Shadowek
Profil
Dobrý den, mám následující SQL
SELECT `a`.`id`, `a`.`name`, `a`.`timestamp`, `a`.`section`, `a`.`image`, `s`.`name` AS `sname`, LEFT(`a`.`content`, 160) AS `text` FROM `article` AS `a` LEFT JOIN `section` AS `s` ON `a`.`section` = `s`.`id` WHERE MATCH(`a`.`content`) AGAINST('spoustu') ORDER BY `a`.`timestamp` DESC LIMIT 0,25

Když tento dotaz spustím na localhostu (slovo spoustu se v hledaném textu vyskytuje) tak mi vrátí článek, který to slůvko obsahuje, ovšem když stejný dotaz spustím na webu (slovo spoustu se v hledaném textu vyskytuje) tak mi dotaz vrátí nulový počet řádků ...
Nevíte čím by to mohlo být způsobeno a co s tím?
Kajman_
Profil *
Jsou mezi tabulkou na localhostu a serveru nějaké rozdíly? Různé indexy, jiné porovnání na sloupečcích?
Shadowek
Profil
Hmm na localhostu mám porovnávání u textových tabulek latin1_swedish_ci a na webu utf8_general_ci ...
VitaZ
Profil
Shadowek
Můžeš trochu upřesnit ten tvůj první dotaz? Na webu Ti to nenajde vůbec žádná slova, nebo hledání u některých výrazů funguje a u jiných ne?
Shadowek
Profil
Zadám tam slovo co to obsahuje ... to spoustu a vrátí to nulový počet řádků ... Na localhostu mi to ale funguje správně
Shadowek
Profil
Nevíte tedy čím by to mohlo být?
SELECT `a`.`id`, `a`.`name`, `a`.`timestamp`, `a`.`section`, `a`.`image`, `s`.`name` AS `sname`, LEFT(`a`.`content`, 160) AS `text` FROM `article` AS `a` LEFT JOIN `section` AS `s` ON `a`.`section` = `s`.`id` WHERE MATCH(`a`.`content`) AGAINST('spoustu') ORDER BY `a`.`timestamp` DESC LIMIT 0,25
mi na localhostu funguje a na webserveru ne ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0