Autor Zpráva
lolek235
Profil *
Zdravím,
stiahol som si jeden script na vytvorenie stránky. Potrebujem niekoho, kto by mi s tým pomohol, lebo keď som to začal robiť podľa postupu, tak som hneď skončil. Je to pre mňa trochu zložitejšie. Potrebujem pomoc s nastavovaním databázy, hostingom,... Kto by si našiel trocha času a pomohol by mi, tak prosím nech napíše do témy a skontaktujeme sa cez ICQ alebo Skype.
Script sa dá stiahnuť tu. Ide o PTC script, je v tom aj navod - ak by mi to vedel niekto podrobnejšie vysvetliť čo a ako mam urobiť, budem veľmi vďačný.

Vopred ďakujem
Darker
Profil
Co se tu semele, to se tu domele, tohle není seznamka, takže pokud si s něčím nevíš rady a chceš to řešit individiálně, použij jinou sekci.
l564
Profil
lolek235:
skontaktujeme sa cez ICQ alebo Skype.

A to si máme jako vykouzlit?
lolek235
Profil *
l564:
nech napíše do témy a skontaktujeme sa cez ICQ alebo Skype.

Ak by mal niekto čas, tak nech sem napíše a ja mu dám ICQ.
l564
Profil
lolek235:
Já ti pomůžu.
Již jsem to testoval na http://www.ptc.hys.cz/ a krásně to běží.
lolek235
Profil *
ok, kontaktuj ma prosím na skype: anthony_dinozzo1
lolek235
Profil *
l564:
Prosím, potrebujem len vedieť jednu vec. Robil som to podľa postupu, lenže nechápem tomuto:
7) Make sure your SourceGuardian is installed correctly.Simply upload the 'howto-install.php' file to your root directory, run it in your browser, and follow the directions. You can find it in your 'Install/SourceGuardian' directory.
- neviem, kde je ten howto-install.php.
ehmetko
Profil
l564:
Prosím, potrebujem len vedieť jednu vec. Robil som to podľa postupu, lenže nechápem tomuto:
7) Make sure your SourceGuardian is installed correctly.Simply upload the 'howto-install.php' file to your root directory, run it in your browser, and follow the directions. You can find it in your 'Install/SourceGuardian' directory.
- neviem, kde je ten howto-install.php.
ehmetko
Profil
Co je to ten Source Guardian?
ehmetko
Profil
Prosím, kto by mi s tým vedel poradiť?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0