Autor Zpráva
Marlonka
Profil
Potřebovala bych přesunout databázi z ic.cz na jiný hosting. Vím že mám dát na ic export a na novým hostingu import, ale to mi vypíše nějaký chyby. Dívala jsem se na nějaký návody a tam psali, že mám na novým hostingu vytvořit novou databázi se stejnými udaji a pak importovat tu starou. Ale na novým hostingu jde vytvořit jen databáze typu "domena_" a za podtržítko napsat ten název. Jenže na ic se databáze jmenuje "ic_domena_". Nevíte prosím někdo jak to teda udělat? Jde o galerii se skoro tisícovkou obrázků a nahrávat je všechny znova se mi moc nechce...

Jinak tady je ta chyba co mi to vypisuje:
Chyba

SQL-dotaz:

-- -- Databáze: `ic_espinela_gallery` -- -- -------------------------------------------------------- -- -- Struktura tabulky `cpg14x_albums` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `cpg14x_albums` ( `aid` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `title` varchar(255) COLLATE latin2_czech_cs NOT NULL DEFAULT '', `description` text COLLATE latin2_czech_cs NOT NULL, `visibility` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `uploads` enum('YES','NO') COLLATE latin2_czech_cs NOT NULL DEFAULT 'NO', `comments` enum('YES','NO') COLLATE latin2_czech_cs NOT NULL DEFAULT 'YES', `votes` enum('YES','NO') COLLATE latin2_czech_cs NOT NULL DEFAULT 'YES', `pos` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `category` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `thumb` int(11) NOT NULL DEFAULT '0', `keyword` varchar(50) COLLATE latin2_czech_cs DEFAULT NULL, `alb_password` varchar(32) COLLATE latin2_czech_cs DEFAULT NULL, `alb_password_hint` text COLLATE latin2_czech_cs, PRIMARY KEY (`aid`), KEY `alb_category` (`category`) ) ENGINE[...]


MySQL hlásí: Dokumentace
#1046 - No database selected
Alphard
Profil
Ten dotaz, co jste sem vložila, je celý v komentáři, neztratila se vám nějaká odřádkování? Kdyžtak ukažte začátek exportovaného souboru.

Nicméně, zkuste na začátek dopsat
use domena_jmenoDatabaze;
Marlonka
Profil
Díky už to funguje, databáze se podařila přesunout, ale je tady další problém. Kategorie alb v galerii se vypisují se špatnou znakovou sadou, ta je ale nastavená dobře, všude jinde se to vypisuje normálně. Přepsat to nejde. Nevíte co s tím?
Alphard
Profil
Na dálku těžko říct, má ta tabulka nastavené jiné kódování, než ostatní? Jakou aplikaci používáte pro export a import?
Marlonka
Profil
Použila jsem aplikaci phpMyAdmin. Znaková sada je utf-8 a je nastavená všude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0