Autor Zpráva
Puzzle
Profil *
Ahoj, Mám takový zepeklytý problém, používám vertrigo na PHP a Mysql, teď sem přeinstaloval windows, data z mysql jsem si zálohoval, teď jsem je tam dal zpátky, scripty ani phpmyadmin je prostě nezobrazují a ignorují je. Tabulky jsou ve formátu .frm. Nevíte čím by to mohlo byt nebo jak to zpravit?...
Davex
Profil
Bezpečnější způsob přemístění databáze na jiný MySQL server je export a import. Teď můžeš zkusit RESTORE TABLE.
Puzzle
Profil *
HMM tak to moc nepomohlo neni nějaký program co to umí otevřít a pak může odělat export?
Kajman_
Profil *
Puzzle:
tak to moc nepomohlo
Nepomohl příkaz restore table? Napsalo to něco?

BTW: A to jste si zazálohoval jen .frm soubory a data ne?
Puzzle
Profil *
Napíše to toto:
#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'RESTORE TABLE zpravy FROM 'footballmanager'' at line 1

Jak jen .frm? minule když jsem to tak udělal tak to stačilo... a fungovalo to normálně
Davex
Profil
Puzzle:
Mohlo se stát, že teď máš jinou verzi MySQL, která RESTORE TABLE už třeba ani nezná (>= 5.5) nebo používá jiný formát datových souborů než starší verze. Ale bez datových souborů .MYD se ti asi obnova stejně nepodaří. Nezkoušel jsem to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0