Autor Zpráva
WMPopi
Profil
Dobrý den,
u jednoho eshopu mám obrázky v blob (kvůli replikaci, zálohování), vše funguje v pořádku. Jen zboží.cz zhruba u poloviny obrázků hlásí po zpracování chybu: chyba stažení obrázku (Unsupported image format: Failed to autodetect format from magic <4b4f ). Přičemž počet je pokaždé jiný, aniž by se s produkty cokoli dělalo. Obrázek se po kliknutí zobrazí v pořádku, okamžitě. Jedná se zhruba o 1500 položek a celková velikost 35 MB, takže nic rozsáhlého.

Myslíte, že může být na vině uložení v blobu? Ze zboží.cz jsem dostal odpověď, že je chyba na jejich straně a že pracují na nápravě, přesto mě však napadla možnost, že otevření obrázku z databáze trvá o nějakou ms déle než z filesystemu a že srovnávač déle nečeká. Je to možné?
ninja
Profil
Spíše bych si tipnul na špatnou hlavičku. Ale pokud Seznam potvrdil že chyba je u nich, asi to tak bude. Pokud načtení obrázku trvá průmeřně v řádu stovek milisekund, neměl by to být problém.
WMPopi
Profil
ninja:
Ano, to potvrdil. Vyzkoušel jsem obrázky přenést na jiný server a tam jich nechal několik v blobu a několik na disku - problém již nebyl. Načež ihned reagovali z podpory, že problém vyřešili :-D Takže to teď sepisuju a nevím jestli se obrátit tedy spíš na seznam nebo na podporu hostingu. Nejspíš to pošlu oběma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0