Autor Zpráva
libis
Profil
Zdravím,

hledám optimální strukturu webu. Zkoušel jsem rekurze i traverzování okolo stromu, který jsem si nakonec vybral (članky na interval, php.vrana.cz i zaachi.com). Strukturu mam vytvorenou. Mam ale jeden problem a nevim, jak ho řešit. Potřebuju strukturu jako na obrazku (upraveny u intervalu jen pro tuto potřebu).



Vše vytvořím, zobrazím do menu, jen si nevím rady s kategorií SEZNAM KONTAKTŮ. Tam totiž na web potřebuju generovaný seznam z jiné tabulky(kontakty), jelikož ty se často mění. Proto seznam kontaktů nemohu mít v tabulce STROM, kde mam uloženou strukturu webu.

Traverzovani je fajn, i třeba pro snadne zobrazeni drobeckove navigace, kterou bych chtel dodržet.

Nějaké tipy?
Kajman_
Profil *
Nemůže mít uzel Seznam kontaktů v sobě informaci, že jeho poddstrom generuje jiný modul? Podobně objekt kontakt, že má pro generaci drobečkové navigace použít Seznam kontaktů?
libis
Profil
Něco takového mě napadlo, ale asi to bude pro mě složitější.

Nicméně ted jsem narazil na menší problém. Jak vypsat drobečkovou navigaci s plno url cestou?

<?php
$row = mysql_fetch_assoc(mysql_query("SELECT * FROM strom WHERE id = " . intval($_GET["id"])));
$result1 = mysql_query("SELECT * FROM strom WHERE lft < $row[lft] AND rgt > $row[rgt] ORDER BY lft");
while ($row1 = mysql_fetch_assoc($result1)) {
    echo "<a href='?id=$row1[id]'>" . htmlspecialchars($row1["nadpis"]) . "</a> &gt; ";
}
mysql_free_result($result1);
echo htmlspecialchars($row["nadpis"]);
?>


tady to vypíše jen vždy odkaz na to URL té sekce, ale pokud jsem v hloubce 3 - např.: /menu/submenu/sekce/kontakt/ - tak bych potřeboval aby když kliknu na sekce, tak aby tam bylo url /menu/submenu/sekce/ a nejen /sekce/.

Jak na to?
Kajman_
Profil *
Tak si jen v cyklu přidávejte do nějakého stringu postupně ty adresáře pro pozdější použití.
libis
Profil
ok, díky, už to jde;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0