Autor Zpráva
pedro-7
Profil
potrebujem pomoc vytvaram tabulku CREATE table rubrika(cislo INT auto_increment,nazov VARCHAR(40),obsah (sem potrebujem dat daku hodnotu aby to bolo neobzmedzene...))
Mike8748
Profil
neomezené neexistuje... zeptej se mobilních operátorů, vždy je to "vocamcaď pocamcaď"

přečti si třeba http://programujte.com/clanek/2007052903-prehled-datovych-typu-v-mysql/, konkrétně část Řetězcové typy
mimochodec
Profil
pedro-7:
Kromě toho: rozepiš se trochu, proč chceš z aplikace vytvářet tabulku a jsem si skoro jist, že ti to někdo rozmluví.
// edit: aha, možná jsem to špatně pochopil. Pokud nechceš tvořit tabulky za běhu, považuj mě za bezpředmětného.
pedro-7
Profil
mysql_query("INSERT INTO rubrika (nazov,obsah) VALUES ('{$_REQUEST['nazov']}','{$_REQUEST['obsah']}') "); potrebujem vysvetlit tento prikaz ze preco vo VALUES sa to pridava takto pre pridavanie dat do databazy VALUES ('{$_REQUEST['nazov']}','{$_REQUEST['obsah']}') a nie takto VALUES ("$_REQUEST['nazov']","$_REQUEST['obsah']")


vyriesil som to aj prehladnejsie :P dal som si napr $subor=$_REQUEST['nazov'], a potom som tam hodil len '$subor' a islo to :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0