Autor Zpráva
misaj
Profil *
Zdravím všechny,
prosím o pomoc se sestavením ER modelu nebo aspoň nějaké "nakopnutí" do začátku, protože si moc nevím rady.
Chci sestavit online objednávky výuky jízdy na koni. Tzn. nějaký PHP kalendář, ve kterém bude evidováno, zda je v daný den volno či není, pokud je volno, lze daný den rozkliknout a přejít na objednávku výuky. Objednávka zahrnuje formulář, ve kterém se vyplní konkrétní čas, úroveň pokročilosti (a na to navazující upřesnění, zda je zájem o výcvik, vyjížďku apod.) a kontakt na zájemce (možná ještě něco, teď mne ale víc nenapadá). Po odeslání formuláře dojde k zápisu údajů do databáze a zapsání do kalendáře. A aby toho nebylo málo, chci ještě propojit databázi s Visual Studiem, ale o tom později...
Takže shrnutí, potřebuji kalendář, přes který se dostanu do objednávky, pak zápis do databáze a následně zpět do obnoveného kalendáře.
Snad je pochopitelné, o co vlastně žádám. Omlouvám se za svojí zmatečnost, ale asi to neumím popsat lépe.
Díky za případnou pomoc.
candiess
Profil
misaj:
No, takže v prve řadě by bylo ideální stáhnout si obsazené termíny do pole a pak při exportu kalendáře kontrolovat, zdali je onen den v poli, pokud ne, bude rozkliknut, po odeslání formuláře se přidá další obsazený termín a kalendář reloadne. Takhle bych řešil algoritmus ja, jelikož žadaš o nakopnuti, snad ti to bude stačit.
misaj
Profil *
candiess:
Díky za odpověď..
Ještě k tomu...
Jak by asi měla vypadat ta struktura kalendáře? Vytvořím si tabulku kalendar a pomocnou tabulku objednavky?
Čím více se do toho ponořuji, tím víc se v tom motám...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0