Autor Zpráva
jan99
Profil *
V posledni dobe se mi obevuji v error logu tyto chyby:
* [function.mysql-connect]: Too many connections
* [function.mysql-connect]: Can't connect to MySQL server on ..
* [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

Muze za to spatny shared hosting nebo je chyba ve skriptu napr. u hlasky -Too many connections?? Nebo se to tyka spojeni do mysql Globalne??

Diky
Davex
Profil
jan99:
První hláška by mohla být i omezením pro tvůj účet nebo databázi a další chyby jsou asi způsobeny celkovým přetížením databázového serveru.
jan99
Profil *
pokud by to bylo omezení jen pro účet tak by mě zajímalo jestli jsou ty limity časové, nebo na základě čeho? BTW. Ve skriptu mam klasicky na zacatku mysql_connect() a dole mysql_close() ..


jeste bych se chtel zeptat jestli by se to pripadne nedalo spravit tim ze bych prepsal klasicke mysql_query prikazy na PDO
Davex
Profil
Většinou se dává omezení na počet současných připojení uživatele a počet současných připojení globálně. Mohou být i časová omezení např. na počet připojení/dotazů/aktualizací za hodinu. Konkrétní omezení si zkus dohledat na webu hostingu nebo si je vyžádej od uživatelské podpory. Případně je požádej o prověření, zda není problém v přetížené databázi.

Změnou rozhraní pro přístup k databázi se to nevyřeší, protože omezení jsou v databázi a ne v aplikační vrstvě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0