Autor Zpráva
Manny
Profil
Chtěl jsem přejít na připojení k db pomocí extenze MySql_connect. Bohužel po bezproblémovém odladění na localu mi ostrý server hlásí
Warning: mysqli_connect() [function.mysqli-connect]: (HY000/2002): Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)...
Hosting mysqli_podporuje
Kajman
Profil
Zkontrolujte si ještě jednou přihlašovací údaje na ostrý server. Pak kontaktujte podporu hostingu.
Manny
Profil
Kajman:
Údaje jsou stejné, jako jsem předtím s úspěchem používal u mysql_
Podpora mi po dotazu zda mysqli_ podporují a jestli není potřeba něco nastavit pouze odpověděla, že to podporují a odkázala na php_info()
Tori
Profil
Nezadáváte špatný název serveru? Např. na localu se běžně používá "localhost", ale na hostingu je to třeba "127.0.0.1", "wm2.jménoHostingu.net" apod.
Manny
Profil
Tori:
Nezadáváte špatný název serveru?
Myslím si, že ne. Přihlašovací údaje jsem prověřil. Používám pro přihlášení podmínku if/else podle toho jestli je SERVER_ADDR localhost nebo jiný, takže přístupy mám oddělené.
Kajman
Profil
Nachystejte si dva co nejjednodušší (bez ifů na server_addr) skripty pro připojení pomocí mysql a mysqli. Když jeden půjde a jeden ne, kontaktujte podporu s otázkou, kde může být problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0