Autor Zpráva
Fisak
Profil
Dobrý den. Mám výpis tabulky:
function MoveMapImg($x = 0, $y = 0, $rozliseni_vyska = "100%", $rozliseni_sirka = "100%") {

        $uss_textures_sql = DB::query("SELECT * FROM [ch_users_characters] where [id] = %i", $_SESSION['uss_character_id'], "%lmt", "1")->fetchAll();
        foreach ($uss_textures_sql as $n => $row_textures) {

        $border_top = $row_textures->position_y - 5 + $y;
        $border_bottom = $row_textures->position_y + 5 + $y;
        $border_left = $row_textures->position_x - 9 + $x;
        $border_right = $row_textures->position_x + 9 + $x;
        
        
echo "<table border=\"0\" width=\"$rozliseni_sirka\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" height=\"$rozliseni_vyska\" class=\"background-table\"><tbody>";

//výpis výškových souřadnic
$map_y_sql = DB::query("SELECT DISTINCT [position_y] FROM [ch_map] where [position_z] = %i", $row_textures->position_z, " and [position_y] <= %i", $border_bottom, " and [position_y] >= %i", $border_top, "ORDER BY position_y")->fetchAll();
foreach ($map_y_sql as $n => $row_map_y) {

echo "<tr>";

//výpis šířkových souřadnic
$map_x_sql = DB::query("SELECT * FROM [ch_map] where [position_y] = %i", $row_map_y->position_y, " and [position_x] <= %i", $border_right, " and [position_x] >= %i", $border_left, "ORDER BY position_x")->fetchAll();
   
foreach ($map_x_sql as $n => $row_map_x) {    


echo "<td id=\"background-tb\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" style=\"background-position: 0px ".$row_map_x->img_id."00px;\"></td>"; 

}

echo "</tr>";

}

echo "</tbody></table>";

}

}
      
MoveMapImg(); 
Chtěl bych dotyčný výpis upravit tak aby se nebrali dvě tabulky ale pouze jedna tzn. něco v tomto smyslu:
$map_x_sql = DB::query("SELECT [position_x], [position_y]  
FROM [ch_map]  
WHERE  
  [position_z] = %i". $row_textures->position_z. " and  
  [position_y] <= %i". $border_bottom. " and  
  [position_y] >= %i". $border_top. " and 
  [position_x] <= %i". $border_right. " and  
  [position_x] >= %i". $border_left. " 
  ORDER BY position_y")->fetchAll(); 
Bohužel tento dotaz mi nefunguje. A další věc je že předtím jsem vždy vypsal řádek a na začátku řádku jsem vypsal <tr> a na konci řádku </tr> bohužel to tady tak jednoduše nejde. Dokázal by mi prosím někdo poradit? Předem děkuji za jakékoliv odpovědi
Jan Tvrdík
Profil
Fisak:
Bohužel tento dotaz mi nefunguje
Tak proč nám sem dáváš tunu kódu s dibi a ne ten sestavený SQL dotaz, který ti nefunguje?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0