Autor Zpráva
PerToon
Profil
Velice laicky a zmateně, protože tohle je oblast který vůbec nerozumím.
Máme stránky. Od poskytovatele máme k dispozici pouze jednu databázi. Ale děláme jeden web ve dvou verzích, který jsou v zásadě odlišné jak jazykem, tak částečně i obsahem. Proto bude mít každá verze svoje vlastní forum.
Takže máme jednu doménu, jednu databázi a dvě phpbb fora. Ale vůbec netušíme, co máme udělat, aby ji mohly používat dvě fóra nezávisle na sobě. Bylo mi řečeno jen to, že to jde udělat ponmocí prefixu v tabulkách. Ale já tomu vůbec nerozumím.
Aby byla situace ještě veselejší, nikdy sem do MySql ani do samotných souborů fóra nelezl, přístup má můj kamarád z druhýho konce republiky, kterej tomu taky moc nerozumí, takže bysme potřebovali podrobný vysvětlení, co se má dělat.

Děkuji, pokud nás někdo aspoň trochu chápe a ví jak nám pomoct.
Kajman_
Profil *
Ten database prefix jde tuším nastavit při instalaci. Stačí při každé instalaci napsat jinačí.
PerToon
Profil
Kajman - mohl bys mi kdyžtak víc objasnit o co jde? Nebo stačí při instalaci fóra zadat někde nějakej 'prefix' ať je to co je to a ono už se to vyřeší samo?
Kajman_
Profil *
Nebo stačí při instalaci fóra zadat někde nějakej 'prefix' ať je to co je to a ono už se to vyřeší samo?

Mělo by :-)
Havel-st
Profil *
prefix, zde: volitelná předpona názvů tabulek pro MySQL
PerToon
Profil
Kajman_, Havel-st - díky, zkusíme to a pak se zase ozvu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0