Autor Zpráva
RedMasterSK
Profil
Dobý deň, potreboval by som importovať starý lwc.db súbor do novej databáze.
V phpmyadmin som skúšal tento súbor nahrať, ale napísalo mi to obrovský error.

Nakoľko chcem starú databázu presunúť na nové miesto, tak to tam potrebujem importovať.

Tá chybová hláška:


SQL query:

SQLite format 3@ ���-�� ���m•-+�indexprotections_mainlwc_protectionsCREATE INDEX protections_main ON lwc_protections (x, y, z, world)t•%%�+tablelwc_internallwc_internalCREATE TABLE lwc_internal ( name VARCHAR(40) PRIMARY KEY , value VARCHAR(40) )7K%indexsqlite_autoindex_lwc_internal_1lwc_internal�q•##�)tablelwc_historylwc_historyCREATE TABLE lwc_history ( id INTEGER PRIMARY KEY , protectionId INTEGER , player VARCHAR(255) , x INTEGER , y INTEGER , z INTEGER , type INTEGER , status INTEGER , metadata VARCHAR(255) , timestamp long )�2•++�tablelwc_protectionslwc_protectionsCREATE TABLE lwc_protections ( id INTEGER PRIMARY KEY , owner VARCHAR(255) , type INTEGER , x INTEGER , y INTEGER , z INTEGER , flags INTEGER , data TEXT , blockId INTEGER , world VARCHAR(255) , password VARCHAR(255) , date VARCHAR(255) , [...]

MySQL said: Documentation

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'SQLite format 3' at line 1 

Asi niečo robím zle. Ako to teda mám importovať ?
Kajman
Profil
RedMasterSK:
Asi niečo robím zle

Vypadá to, že zkoušíte naimportovat soubor pro sqlite do mysql. phpmyadmin asi takovou konverzi neumí, najděte si program, co to zvládne.
RedMasterSK
Profil
Skúšal som pár programov, ale vôbec som im nerozumel.
Ja potrebujem preniesť tabuľky a keď som tie programy skúšal tak som ten súbor načítal a potom uložil ako .sql
No bohužiaľ, keď som to uploadol, žiadne tabuľky v tom neboli, čo mi ukázal aj iný program.

Nepoznáte prosím nejaký jednoduchý konvertor ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0