Autor Zpráva
kuba95
Profil
Ahoj,
mám tabulku, ve které občas pomocí DELETE potřebuju vymazat nějaké řádky a někdy dokonce všechny. Ale nejde to. Vždy když zadám příkaz, kterým by se tabulka úplně vyprázdnila, tak se nic nestane a řádky tam zůstanou. Smažou se až po tom, co přidám nějaký jiný řádek. Ale já potřebuji, aby se mi řádky smazaly hned.
Kdyby někdo věděl, co mám špatně nastaveno, prosím poraďte.
Díky
Tori
Profil
kuba95:
když zadám příkaz, kterým by se tabulka úplně vyprázdnila, tak se nic nestane a řádky tam zůstanou. Smažou se až po tom, co přidám nějaký jiný řádek
Jak to zadáváte - přes nějaké administrační rozhraní (PhpMyAdmin, Adminer,...), v PHP, nebo v příkaz.řádce?
kuba95
Profil
Tori:
Jak to zadáváte - přes nějaké administrační rozhraní (PhpMyAdmin, Adminer,...), v PHP, nebo v příkaz.řádce?
Přes PHP - mysql_query("DELETE FROM exams WHERE user = '$userList[id]' AND subject = '$subjectList[id]'");
Tori
Profil
Dotaz se zdá v pořádku. Spíš bych hledala příčinu na straně prohlížeče (zobrazuje se stránka z cache, místo ze serveru), případně ve skriptu (mazání probíhá ve skutečnosti jindy, než myslíte). Ale spíš tipuju to první.
kuba95
Profil
Bohužel ne. Na straně prohlížeče to opravdu není. Problém vzniká někde na straně MySQL serveru.
Alphard
Profil
A jsou ty řádky před přidáním jiného vidět i např. v Admineru?
kuba95
Profil
Končím tuto bezvýznamnou diskusi. Po dalším zkoumání jsem přišel na to, že vše funguje v pořádku a problém dělá mnou špatně napsaný script. Omlouvám se všem za zbytečné rušení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0