Autor Zpráva
Hibroder
Profil *
Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či máte niekto konkrétne príklady na stiahnutie, teda príklady použitia MySQL. Ja som na toto príliš tupý a nejaké návody a manuály mi moc nepomáhajú, skôr sa mi to lepšie naučí na nejakom konkrétnom príklade, preto prosím o pomoc touto formou... ďakujem pekne za pomoc :)
Kajman
Profil
Většina knih i internetové seriály jsou plné příkladů. Oficiální dokumentace také po definicích šahá k příkladům pro jasnější pochopení.

Ve faq je na posledním místě i odkaz na sbírku příkladů, pokud jich stále nebude dost.
Hibroder
Profil *
Skôr som myslel niečo na stiahnutie takmer funkčné, napríklad samotná registrácia spravená cez MySQL a pod.
Ja som tieto veci ako zapisovanie údajov vždy robil cez súbory, preto základy potrebné na to mám ale samotné používanie databáze je pre mňa veľká neznáma a na živom príklade v počítači ktorý by som si len upravoval obrazu svojmu by to išlo jednoduchšie :)
Kajman
Profil
Tak si najděte nějakou otevřenou aplikaci podobnou svým představám v programovacím jazyku, který hodláte používat, a tu si upravujte k obrazu svému.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0