Autor Zpráva
Robbie
Profil *
Chtel jsem se optat, proč se mi všechny záznamy v MySQL databázi objevují dvakrát. Rekneme, že zde mám jednu databázi a v ní jednu tabullu. Když zobrazím náhled teto tabulky, tak zde mám kazde jmeno, kazde prijmeni, kazdou adresu...atd 2x. Nechápu proč. Díky
Tori
Profil
Robbie:
Když zobrazím náhled teto tabulky
Kde, v PhpMyAdmin, anebo pomocí vašeho skriptu?
Robbie
Profil *
Tori:
V PhpMyAdmin
Tori
Profil
Neukládají se vám dvakrát? Pokud tam nějaká data vkládáte pomocí formuláře, používáte přesměrování po uložení dat (aby nebylo možné tlačítkem "Zpět" znovu odeslat formulář)?
Robbie
Profil *
tak tomu vůbec nerozumím
Tori
Profil
Máte asi nějaký formulář, který vy nebo návštěvník webu vyplníte, odešlete, a do DB se přidá nový záznam, ne? Tak zkuste vyplnit a odeslat formulář a pak se (v jiném okně/tabu browseru) podívat do PhpMyAdmin, kolikrát se záznam vložil. Je tam jednou nebo dvakrát? Pokud dvakrát, máte chybu ve skriptu.
Pokud jednou, tak se vráťte na tu stránku s odeslaným formulářem a stiskněte F5 (a/nebo tlačítko na návrat na předchozí stránku). Když si teď znova dáte zobrazit tabulku v PhpMyAdmin, je tam ten nový záznam jednou nebo dvakrát? Pokud dvakrát, tak je taky chyba ve skriptu, ale jiná. Pokud je tam stále jen jeden nový záznam, tak je chyba někde jinde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0