| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| abraham Profil * |
#1 · Zasláno: 16. 12. 2013, 13:28:16
Ahoj, rád bych se zeptal, jestli je lepší ukládat soubory (i obrázky) na disk a využít tak filesystému nebo do databáze? Když je budu ukládat do databáze, tak tam sice budu mít tu mezikomunikaci s databází, ale není pro tohle databáze právě určená? všem pro manipulaci se soubory se mi pak zdá lepší právě ten filesystém. A co když mám těch souborů v databázi hodně? Třeba 10 000 řádků v tabulce? Co je lepší?
|
||
| aDAm Profil |
#2 · Zasláno: 16. 12. 2013, 13:34:23
Soubory na filesystém, data do databáze.
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0