Autor Zpráva
Kráťa
Profil
Ahojky. Updatoval jsem si miniBB a přestala se mi zobrazovat diakritika. Dělalo to nějakou konverzi databáze a od té doby mám místo písmen otazníky. Např.:
Na?e setkáníčka, a? u? malá někde "na kafi"
Ty otazníky mám už v databázi. Dá se to v ní nějak přehodit? Používám 1250 a asi to bude tím.
Kajman_
Profil *
A bylo správně nastavené kódování tabulek, než jsi updatoval? Pokud totiž nastavené kódování neodpovídá datům, nemůže se koverze do jiného kódování korektně povést.
Kráťa
Profil
Kajman_
Nojo. To kdybych věděl :-) Pročítal jsem tu tready a tys myslím také něco podobného řešil ne? Před tím se vše zobrazovalo správně. Dá se to nějak vrátit? Mám vyexportovanou databázi, jako *.sql. Ještě před tou konverzí. Je mi to k něčemu?
Kajman_
Profil *
Je třeba dostat databázi do takového stavu, že se data správně zobrazují v phpmyadminovi. Pak už by ty konverze měly proběhnout dobře.

Takže asi bude třeba obnovit nějakou tu zálohu.

Já už musím letět na výlet, tak zatím přeji hodně štěstí ;-)
Kráťa
Profil
Když mě nejde ani to... bůůůůůůůůůůů furt to hlásí nějakou chybu... fňuk.
Kráťa
Profil
A když to chci naimportovat z csv, tak mi píše:
SQL-dotaz:

"1"
MySQL hlásí:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '"1"' at line 1
Kráťa
Profil
A z csv souboru, který jsem před update exportoval do 1250, mi to zase napíše:
SQL-dotaz:

LOAD DATA INFILE '/tmp/PMA_convert_filezh52Tj' INTO TABLE `minibbtable_posts` FIELDS TERMINATED BY ';' ENCLOSED BY '"' ESCAPED BY '\\' LINES TERMINATED BY '\r\n'
MySQL hlásí:

#13 - Can't get stat of '/tmp/PMA_convert_filezh52Tj' (Errcode: 2)

chjo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0