Autor Zpráva
martin685
Profil *
Ahoj, přesouvám web z ic.cz na novou doménu, ale nemůžu se dostat k databázi, kterou mám u ic.cz. Nemám jí zálohovanou. Dá se k ní nějak dostat?
Davex
Profil
Co znamená, že se nemůžeš dostat k databázi? Zkoušel jsi přihlášení do administrace, spustit phpMyAdmin a exportovat databázi?
VelkýBubák
Profil
martin685:
Nechci se mýlit, ale ic.cz myslím k 28.2.2015 ruší staré (free) účty, nějakou dobu prý ještě půjde stáhnout soubory krz ftp, ale databázi nevím, zkus se zeptat někoho na ic.cz
Bubák
Profil
Na stránkách ic.cz, které nepřešly na placený hosting, se zobrazuje toto:
Nezobrazuje se Vaše stránka?

Provoz freehostingu ic.cz byl k 28. 2. 2015 ukončen. O této skutečnosti jsme majitele webu informovali prostřednictvím emailu s nabídkou možnosti převedení na náš nový hosting IC2.

Máte alternativní kontakt na webmastara stránek? Kontaktujte jej prosím.

V případě, že jste správcem této stránky doporučujeme provést zálohu dat co nejdříve. Data budou 13. 3. 2015 nenávratně smazána.

Pak jsou tam ještě kecy lákající na nová, údajně lepší hosting.
screenshot stránky
Keeehi
Profil
Bubák:
To ale vůbec nesouvisí se zálohou databáze.

martin685:
K databázi se dá přihlásit na mysql.ic.cz/phpmyadmin Přihlašovací údaje snad znáš. Pak si stačí vybrat databázi, v horním menu klikenš na export a dál už to snad zvládneš.
Bubák
Profil
Keeehi:
Já jen, abych předešel dohadům odledně zrušeného freehostingu, tak jsem tady dal info, že data zatím nejsou smazána.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0