Autor Zpráva
pharaon.jh
Profil
potřeboval bych poradit, na webu mám vytvořený přihlašovací formulář pro vstup do klubové sekce, když si otevřu registrační formulář, tak mě to normálně zaregistruje, a uloží se v databázi, jenže když se chci přihlásit, zadám tam jméno a heslo, který jsem dal při registraci, a vůbec se nedostanu na tu stránku která se má zobrazit, když budu přihlášenej, všechno jsem udělal podle této stránky - http://mujskript.cz/mysql/30-jednoduche-prihlaseni-v-php-a-mysql

nevím co tam dávám špatně
mimochodec
Profil
pharaon.jh:
nevím co tam dávám špatně

A neví to ani nikdo, kdo si to tady přečte. Napiš přesně, která z těch stránek nefunguje a jestli to vypisuje nějakou chybu. Jestli ne, prolož si kód té stránky, která nefunguje podle tvých představ, nějakými echo "jedna"; echo "dva";, pomocí kterých se dopátráš místa, kde jde kód jinou cestou, než bys chtěl.
lionel messi
Profil
pharaon.jh:
všechno jsem udělal podle této stránky - http://mujskript.cz/mysql/30-jednoduche-prihlaseni-v-php-a-mysql
Malé upozornenie, uvedený návod patrí k tým o niečo menej kvalitnejším, ktoré sa na internete povaľujú. Napr. nepoužívaj na potlačenie chyby @, lebo môžeš ako neskúsený programátor ladiť kód od rána do večera.
pharaon.jh
Profil
lionel messi:
a kde by jsem mohl najít nějaký kód, který by byl podobný a byl k dnešní době podle toho co píšeš tak je zastaralý
lionel messi
Profil
pharaon.jh:
a kde by jsem mohl najít nějaký kód, který by byl podobný
Otázne je, či by si ideálny kód dokázal pochopiť, aby si ho vedel používať a prispôsobiť si podľa potreby.

Jednoduchý, kvalitný, ale taktiež čiastočne zastaralý návod nájdeš v FAQ. Z neho som sa učil aj ja.

Posunom ešte o level vyššie je aktuálny kód od skúseného kolegu Jana Tvrdíka: bitbucket.org/JanTvrdik/djpw-php-faq-login/src (vytvorený za účelom vylepšenia FAQ).
pharaon.jh
Profil
lionel messi:
mě by stačilo aby to fungovalo zatim jsem to udělal přes .htpaswd a .htaccess a asi to tak možná i nechám protože potřebuju aby se nikdo nedostal do zaheslovaný složky ale pouze s heslem aby se tam dostal protože tam jsou důvěrné informace o klubu na který se dostane jenom kdo má správný heslo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0