Autor Zpráva
Vojtik
Profil
Dobrý den,
Mám takovou hloupou začátečnickou otázku. Dělal udělal jsem si tabulku s uživatelama dle tohoto návodu, ale v PhpMyAdmin nemůžu najít ty uživatele které jsem přidal v Indexu, zkrátka když dám tabulku uživatele --> projít, tak tam nic nevidím krom "Operace s výsledky dotazu" a "SELECT * FROM `uzivatele`" s pár možnostma pod tím.
Děkuji za odpověď
Kajman
Profil
Pokud se koukáte do stejné databáze, kam se snažíte zapisovat, tak bude asi bude špatně naprogramované přidávání uživatelů.
Vojtik
Profil
To špatně určitě není, ale přidávám sem pár screenů.
mckay
Profil
Vojtik:
V části s Db:query nahraďte jednoduché uvozovky ( ' ) za dvojité ( " ), následně pak vnitřní dvojité nahraďte zase za jednoduché. Kdybyste postnul kód rovnou, místo screenshotů, i bych Vám to opravil a napsal doslovně, takto to budete muset provést sám.

Případně do budoucna by něco na způsob výpisu echo mysql_error(); mohlo taktéž pomoci k odhalení chyby.
Tomášeek
Profil
mckay:
Uvozovky kolem stringů mohou být i klasické dvojité, ne? Nemyslím si, že by úprava uvozovek pomohla.

Vojtik:
Vypiš si mysql error, ten ti poradí, kde je chyba.
mckay
Profil
Tomášeek:
Uvozovky kolem stringů mohou být i klasické dvojité, ne?
Máte pravdu, dohledal jsem teď, že tomu tak opravdu v mysql je. Obecně bych ale doporučil pro hodnoty dvojité uvozovky nepoužívat, protože ostatní databázové systémy většinou očekávají jednoduché uvozovky na tomto místě. Potom je tedy echo mysql_error(); správný začátek a více ze screenshotů asi nevyčteme.
Vojtik
Profil
Sice opravdu nevím co se stalo, ale najednou to zapnu, aniž bych něco udělal a funguje to...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0