Autor Zpráva
MikeO
Mám problém s importem velmi jednoduchého textového souboru stávajícího ze tří sloupců do tabulky v mysql. Data jsem převedl i do formátu csv, ale taktéž mi nejdou importovat. Formát dat v csv souboru je následující: "hodnota1","hodnota2",hodnota3"
Pakliže se rozhodnu jako uživatel v phpmyadmin o import, výsledek skončí s touhle hláškou: Nepodařilo se načíst žádná data k importu. Buďto nebyl odeslán žádný soubor, nebo jeho velikost překročila velikost povolenou v nastavení PHP. Viz FAQ 1.16.
Pomocí příkazu mysqlimport: mysqlimport -u root -p -h localhost --fields-enclosed-by=" --fields-terminated-by=, databaze tabulka.csv se taktéž nic neděje a skončím takhle >_
a data naimportována nebyla.
Tabulka tabulka je v databazi vytvořena a je s prvním sloupcem id jako AUTO_INCREMENT a třemi dalšími: hodnota1, hodnota2, hodnota3, vše typy VARCHAR. Import jsem zkoušel i bez sloupce id v mysql tabulce.
V nastavení mám: file_uploads On, upload_max_filesize 2M. Můj soubor je větší, ale rozdělil jsem jej na menší, konfiguraci jsem neměnil. A už mi dochází inspirace, kde je problém.
TomášK.
Profil *
Máš ošetřené uvozovky? Nečeká to jen na ukončení příkazu?
mysqlimport -u root -p -h localhost --fields-enclosed-by='"' --fields-terminated-by=, 

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0