Autor Zpráva
Jiří Ráb
Profil
ahoj chtěl bych se vás zeptat jak sečtu datetime a time v databazích ? Dík za pomoc
Keeehi
Profil
Jiří Ráb:
Chlapče, ty se musíš naučit číst dokumentaci a používat google. To je základní dovednost každého programátora. Začátečníci většinou po různých místech berou kusy kódů a lepí je dohromady. Ty jsi se zatím nedostal ani na tuto úroveň. Schválně jsem prošel tvé dotazy za poslední měsíc. Napočítal jsem pět témat na které najdeš ihned odpověď když se zeptáš googlu. Včetně tohoto vlákna. Názorně předvedu, jak v jedné minutě najdeš odpověď. Vezmeš nadpis a dřevorubecky ho přeložíš do angličtiny. Ani to nemusí být věta co by byla gramaticky správně. Jakékoli obstojné přeložení většinou stačí. Máš tedy "add datetime and time". V mém případě mám hned na druhém a třetím místě relevantní řešení. Pokud se trochu rozšoupneš, a přidáš do toho, že tě zajímá mysql databáze, tedy "add datetime and time mysql", relevantní odpověď mám na 1. a 2. místě a odkaz na dokumentaci na 4.
Nejhorší na tom celém je, že u tebe není vidět žádný pokrok. Z frustrace pak jako reakci tvoříme takovéto elaboráty.

TL;DR
dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/date-and-time-functions.html#function_addtime
Kcko
Profil
Keeehi:
+1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0