Autor Zpráva
luma64
Profil
Pozdravujem ! Potrebujem imtportovať tabuľku (exportovanú z Mysql) do MariaDB prostredníctvom adminera.
V php.ini sú nastavené parametre: memory_limit = 128M, post_max_size = 90, upload_max_filesize = 90.
Pri importe tabuľky zbalenej ako gzip o veľkosti 13Mb (obsahuje tabuľku o veľkosti 60 Mb) obdržím chybu:

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 60739184 bytes) in /var/www/html/adminer.php on line 95.

Čo spôsobuje túto chybu ? Vďaka za pomoc !
Zechy
Profil
Nedostatečný memory_limit, můžeš ho zvednout na 256 či 512M...

Výhodnější ale bude to buď naimportovat přes nějaký editor nebo přes příkazovou řádku, nebo u pehápka můžeš také zvedat limit do nekonečna.
Kajman
Profil
Adminer umožňuje nahrát větší správně nazvaný sql soubor přes ftp vedle adminer.php a pak nechat zpracovat tento nahraný soubor. Pozor, při tomto použití je vhodné nepovolit stahovat uložené sql soubory přes web server.
luma64
Profil
Zechy: Nie som admin db servera. Preto musím robiť takéto importy/exporty cez nejaké web rozhranie. Môj admin zvýšil memory_limit na 512 a potom bolo možné urobiť imort bezchybne.
Nájdem niekde nejaký free software pre prácu s databázou MariaDB, niečo ako phpMyAdmin. Adminer sa mi javí ako neohrabaný.
Kajman
Profil
Pokud máte ssh přístup, tak je nejlepší použít připravné nástroje pro příkazovou řádku pro zálohování a import. Pokud máte alespoň možnost povolit si Vaši IP pro přímé přihlášení do databáze, tak nástrojů je hodně. Např. můžete zkusit MySQL Workbench.

Pokud máte hosting, co toto neumožňuje, tak jste závislý na webovém rozhraní a tam je použitelný asi jen ten Adminer a phpMyAdmin.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0