| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Meldo Profil |
Rád by som "premigroval" celú databázu, tabulky .... z kódovania utf8_bin a utf8_general_ci na utf8mb4_bin a utf8mb4_general_ci.
Sú tam nejaké riziká? Zmení sa niečo? Napríklad "case senstivita", indexovanie, ..... čokoľvek? Alebo je to úplne jedno a všetko by malo bežať po starom? |
||
|
Časová prodleva: 7 let
|
|||
0