Autor Zpráva
luma64
Profil
Zdravím ! Musel som sformátovať počítač, systém mi už nenaštartoval. Podarilo sa mi však skopírovať databázové súbory (frm a opt) z jednotlivých databáz. Ako je možné opakovane importovať tieto súbory do jednotlivých databáz. Pokúšal som sa o to v phpMyAdmin, ale žiadny spôsob pre túto činnosť som nenašiel. Ďakujem za odpoveď !
Kajman
Profil
A máte k definice formátu taublky zkopírované i datové soubory?
luma64
Profil
Skopíroval som si predtým celý adresára xampp. V adresári mysql , data vidím adrresáre jednotlivých databáz ( frm a opt súbory). Všetky majú zopár kb. Neviem akú príponu/typ by mal mať datový súbor a kde ho hľadať.
Kajman
Profil
Pokud jste používal innodb úložiště a nenastavil jste si, že se pro každou tabulku má dělat vlastní datový soubor, tak by data ze všech tabulek mohla být v souboru ibdata1.

Já bych zkusil opět nainstalovat mysql, zastavit ji, nahrát tam datové (ibdata*, *.myd) a definiční soubory (*.frm). Udělat upgrade, pustit mysql server, všechny tabulky zkontrolovat příkazem
check table ...
případně zkusit opravit
repair table ...
Pak si udělal dump potřebných tabulek do .sql souboru, přeinstaloval mysql a naimportoval data z .sql souboru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0