Autor Zpráva
freeTel
Profil *
Dobrý den, mám problém s jedním dotazem, který mi tady napsal kajman a snažil jsem se docílit v jiné situaci stejného výsledku a bez úspěšně. Je mi to trapný, že v podstatě šablonu nedokážu dát do jiné situace. Jde mi o to, že podle priority se mi mají seřadit objednávky u klienta. Takhle mi to vypisuje co má, ale řadí mi dvě stejné produkty pod sebe bez ohledu na prioritu posloupnosti. Už nějakou tu hodinu na to koukám a experimentuju, ale zdárný výsledek se nedostavuje, tak se chci zeptat a zjistit ten začarovaný kruh. Děkuji

SELECT us.id,us.nazev,us.znacka,us.cena,us.chs,ob3.pocet,ob3.stav,ob3.datum,kl.cenik 
FROM produkty us 
JOIN (SELECT ob.id_zbozi,ob.stav,COUNT(*) AS celkem,Min(os.poradi) min_poradi,Min(ob.stav) min_stav 
FROM objednavky ob 
LEFT JOIN objednavky_stavy os ON ob.stav = os.stav GROUP BY ob.id_zbozi) ob2 ON us.id = ob2.id_zbozi 
LEFT JOIN objednavky ob3 ON us.id = ob3.id_zbozi 
LEFT JOIN klient_cenik kl ON ob3.id_zbozi = kl.id_produktu AND kl.id_klienta='7' 
WHERE ob3.id_user='7' 
ORDER BY (SELECT Min(os.poradi) FROM objednavky ob2 JOIN objednavky_stavy os ON ob2.stav = os.stav WHERE us.id = ob2.id_zbozi) ASC,ob3.datum DESC LIMIT 0,20
freeTel
Profil *
Už jsem to vyřešil, tak už není pomoci potřeba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0