Autor Zpráva
Darg
Profil *
Dobrý den

mam problem s mysql, instaloval sem si vsechno novy podle navodu na netu (apache, php, mysql), ale to mysql me nebeha a taky sem zjistil proc.
kdyz date ovladaci panely - nastroje pro spravu - tam je mysql date vlastnosti a tam mam blbou cest k mysql (ke starsi verzi ktera uz neni v kompu). Ale nikde tam nejde upravit nevite jak se to dela aby mi to fachalo?Pravdepodobne to bude nekde tam nebo v configu u mysql.
Jinak pro uplnost v phpmyadminu mi to pise :#2003 - Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061)
jozob
Profil
Tú starú službu odstráň a potom musíš ešte nainštalovať novú službu. Otvor si príkazový riadok, choď do priečinku, kde máš nainštalované mysql, potom priečinok bin. A nakoniec zadaj mysqld-nt --install (ak máš winXP (predpokladám), ak nie, vyber si podľa manuálnu verziu, ktorá je určená pre Tvoj systém)
Tomik
Profil
Záleží jakou máš verzi, ale ve většině je v adresáří bin ještě program na konfiguraci, ten pokud spustíš, tak ti nakonci dá vybrat název služby, pod kterým má mysql nainstalovat, zvol např. mysql4 (abys měl jistotu, že nedochází ke kolizi s původní službou).
jozob
Profil
Tomik
Tú pôvodnú bude najlepšie odstrániť...
Tomik
Profil
jozob
To určitě, to snad nikde nepopírám... :)
Darg
Profil *
jozob > moc děkuju povedlo se já už tam byl dřív ale vždycky se mi to zasatvilo u 3. bodu (myslim connect to server) a bylo to tim ze ja volil mysql, který už sem měl ve službách a zvolil jsem mysql 4 a povedlo se.Moc děkuju
Darg
Profil *
Jo akorat se mi jeste nepovedlo odstranit tu starou, nikde vymazat ani odstranit jsem nenalezl..No nějak tam nepřekáží, hlavně že to běhá :))
jozob
Profil
Tomik
Ani ja nepopieram, že to nepopieraš :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0