Autor Zpráva
Rob
Profil
Takže: Potřebuji exportovat tři tabulky z phpMyAdmina 2.6.0-pl3 (WZ) na ůj hosting = phpMyAdmin 2.8.0 beta1. Je podle mě pitomost za každou cenu mít to nejnovější, ale zároveň to chápu. Při exportu mám utf-8, při importu taky. Když to exportuju a pakimportuju v sql, tak mi to dává špatné kódování. Když se o to pokusím v ZIPu, tak mi to vypíše "Chyba v ZIP archívu: Compressed size is not equal with the value in header information." Pokud to zkusím v GZIPu, tak mi to ukáže nějakou chybmou syntaxi nebo co.

Poraď te mi, prosím, jak to mám exportovat. utf-8 tam, dokonce i při přihlašování mám utf a připojení k databázi.... prostě kódování sedí, ale hází to tam pořád ty poblblý otazníky. Už nad tím trávím asi tři hodiny a pořád to nejde. Proč??!!
medden
Profil *
Predpokladám, že sql je uložené v súbore. Je ten v utf-8? Inak neviem, kde by mohol byť problém...
Marty
Profil
Nemáš nastavený kódování porovnávání na něco jiného než utf-8?
Rob
Profil
Já to už vyřešil. Byla to databáze uživatelů, takže tam šlo jenom o jména, navíc tam jsou uživatelé z celého světa, takže jsem to po dohodě převedl všechno na tvary bez háčků a čárek. Tím se to vyřešilo a navíc to v té mezinárodní účasti vypadá stylověji. Ale máte pravdu, takže děkuji za radu do budoucna!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0