Autor Zpráva
CiraCZ
Profil
kamoš mě poprosil,abych se mu kouknul na stránky,nešly mu český znaky,kouknul jsem na databázi a měl tam 3 druhy kódování,nastavil jsem všechno na cp1250 a porovnávání na cp1250_czech_cs po připojení k databázi má nastaveno mysql_query("SET NAMES 'cp1250'"); a výsledek je takoveý,že mu vše jede OK až na rubriku Inzerce,kde se nezobrazují znaky s diakritikou a když říkám nezobrazují,myslím tím nezobrazují,koukal jsem do databáze a ani tam nejsou znaky načteny,fakt už nevím co s tím,veškerý stránky má nastavený charset=windows-1250. Co to jen může být???už nevím co vyzkoušet :(
CiraCZ
Profil
jo MySQL je 4.1.11 a phpMyAdmin 2.6.4
Kajman_
Profil *
Pokud nejsou vidět ani v databázi přes pma, tak začněte hledat zálohu.

Pokud se stane, že data nedopovídají znakové sadě a změníte u sloupečku kódování, jen příjdete o data. Občas se to dá udělat tak, že se ten sloupeček změní na blob, pak zpátky na varchar či text v takovém kódování, ve kterém ta data opravdu byla a pak teprve na kódování, které chcete.
CiraCZ
Profil
Ne ne pořád to nejede,jen poznamenám,když to správně opravím v databázi,nebo v administraci stránky,tak se znaky objevují normálně bez problémů,nejde mi do hlavy,proč všechno ostatní bez problémů jede
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0