Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, chtěl bych vybrat z tabulky jen ty řádky, které jsou odvozené pouze od toho mého tedy vyber "ten můj" a jeden "nad ním" a jeden "pod ním".

zde mám kód:


$vyber_poff=mysql_query("SELECT @radek:=@radek+1 rownum, t.teamname as tym, virt.tymid, virt.body, virt.gdal, virt.gdos from

(

select * from gold
UNION ALL
select * from silver
UNION ALL
select * from bronz
) as virt, teams as t, (SELECT @radek:=0) as r where (t.tymid=virt.tymid)
ORDER BY body DESC, gdal DESC, gdos ASC") or die (mysql_error());;
while($z=mysql_fetch_array($vyber_poff)):
$c = $z['rownum'];
$teamname = $z['tym'];
$tymid = $z['tymid'];
$body = $z['body'];
$gdal = $z['gdal'];
$gdos = $z['gdos'];
if ($tymid==$valid_tymid)
{
echo '<p style="width:220px;color:blue">'.$c.'&nbsp;'.$teamname.'&nbsp;'.$gdal. '&nbsp;'.$gdos.'&nbsp;'.$body.'</p>';
}
else
{
echo '<p style="width:220px;color:red">'.$c.'&nbsp;'.$teamname.'&nbsp;'.$gdal.'&nbsp;'.$gdos.'&nbsp;'.$body.'</p>';
}

endwhile;
Anonymní
Profil *
Řek bych, že kdo to bude vědět bude nejspíš pan _Kajman nebo 24k. :-)
Kajman_
Profil *
Asi budou třeba dva dotazy... první zjistí pořadí aktuálního a další použijte v tomhle selectu správný limit a offset.
24k_
Profil *
Zcela proste tohoto reseni zanech. Tenhle skript z velke casti vychazi z meho prvniho skriptu na generovani tabulky po zadavani vysledku.

Staci kdyz si to upravis o precislovani pozic vsech tymu pomoci @radek:=@radek+1 rownum
a potom ten SQL bude jiz velice lehky. A to cim to chces nyni vybirat bude zbytecne a zbytecne komplikovane.
Anonymní
Profil *
Napadlo mě to hned po Kajman_ově odpovědi, prostě dělat tabulku se sloupcem __poradi__ a updatovat jej...:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0