| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Anonymní Profil * |
#1 · Zasláno: 10. 1. 2007, 08:44:42
Jaké oprávnění musím dát uživateli aby mohl vytvářet a editovat databáze, ale aby viděl pouze ty svoje?
Zkouším to všelijak, ale buď vidím jen svoje databáze a nemůžu vytvářet nové, nebo můžu a vidím všechny ostatní. |
||
|
Časová prodleva: 19 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0