Autor Zpráva
martinkoo
Profil *
potreboval by som helfnut icq 320871600 e mail martinkoo_sk@azet.sk

dik
nightfish
martinkoo
jestli máš nějaký konkrétní problém, piš sem
martinkoo
Profil *
ok...je to tak ze mam forum od jedenho programatora...ten mi to upravil na jeden veb a ja zas na dalsi....no ale pise mi to chybu :

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect.php]: Access denied for user 'flightsim'@'ic02.ic.cz' (using password: YES) in /home/free/tym.sk/f/flightsim/root/www/forum/db.php on line 5
Nepodařilo se připojit k MySQL databázi

neviem co stym je...potreboval by som asi pomoct s nastavenim databazi...
nightfish
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect.php]: Access denied for user 'flightsim'@'ic02.ic.cz' (using password: YES) in
při připojení k mysql serveru ic02.ic.cz s heslem flightsim zadáváš špatné jméno nebo heslo, nebo server, na kterém běží PHP skript nemá přístup na mysql server ic02.ic.cz

jinými slovy je třeba z tveho webhostingu vymamit údaje pro připojení k db...
martinkoo
Profil *
no taq toto je db.php
server_name a db_name by mali byt dobre...co je potom dalsi riadok mysql ... tak to co je flightsim ma byt nazov databazy alebo coho? a potom heslo namiesto xxx (heslo som teraz dal len xxxx)

<?
$server_name = "mysql.tym.sk"; // jméno databázového serveru
$db_name = "ty_flightsim"; // jméno databáze

MySQL_Connect($server_name, 'flightsim', 'xxxx') or die('Nepodařilo se připojit k MySQL databázi'); // připojení k databázi
MySQL_Select_DB($db_name) or die('Nepodařila se otevřít databáze.'); // výběr databáze
?>
nightfish
mysql_connect() přijímá parametry
1. par. - adresa serveru
2. par. - jméno uživatele
3. par. - heslo

server_name a db_name by mali byt dobre...
no pokud to nevíš jistě, tak to pro jistotu někde ověř
martinkoo
Profil *
ja to opravil...bylo tam trosku popletene server name v tom mysql...ale aj tak diky moc
martinkoo
Profil *
Došlo k chybě při zpracování SQL dotazu v databázi. tak takuto chybu mi teraz pise...tuto chybu som v fore nasiel pod

<?
$view_number = 20; //témata zobrazujeme po ..
$table_bgcolor = '#eaeaae'; //první pozadí tabulky
$table_bgcolor_alt = '#efefef'; //druhé pozadí tabulky
$query_error = 'Doąlo k chybě při zpracování SQL dotazu v databázi.'; //chybová hláąka
?>

v stranke style.php

co treba opravit?...
nightfish
martinkoo
je potřeba najít dotaz, u kterého to tu chybu háže a zjistit proč...a pak ji opravit
martinkoo
Profil *
no lenze ja neviem jak....a tam este ziadne dotazy nejsu..
25k
Profil *
Nejlip bude si zavolat programatora co to delal a zeptal se co je spatne
Nebo se zacnes ucit syntaxi PHP/SQL a casem prijdes na to cim to je zpusobene, jelikoz nemas zaklady
Nebo mi das par modrejch papirku a ja na tu chybu prijdu :-))
martinkoo
Profil *
no nemusim...prisiel som na to ze ta databaza create_table bola zle nahrana v mysql...ale dik,,,
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.