Autor Zpráva
radek_one
Profil *
dobrý den. Je to častý problém a už sem se sním stkal na více PC, ale v této diskuzi sem ho nenašel. Nainstaloval sem si MySQL 5.0. Při spouštění souboru MySQL.exe z adresáře bin, se mi otevře textové okno a napíše se chyba:
ERROR 2003 (HY000): Can´t connect to MySQL serever on ´localhost´.

Když jsem šel do Ovládacích panelů/nástroje pro správu/ služby, tak při pokusu o spoštění MySQL mě to ohlásilo chybu:

V počítači Local Computer nelze spustit službu MySQL. Chyba: Systém nemůže nalést uvedenou cestu.
Pracuju na Windows XP professional.

Poraraďte prosim s timdle problémem. předem děkuji.
nightfish
Profil
radek_one
doporučuju přeinstalovat mySQL - zřejmě je server špatně nainstalovaný, takže nedojde ke spuštění služby (a tudíž se klient mysql.exe nemůže připojit)
radek_one
Profil *
tak reinstall nepomoch. při instalaci se seknu na tomto:
nightfish
Profil
radek_one
odinstalovat mySQL 5, podívat se, jestli něco nezbylo v c:/program files/mysql/mysql server 5.0 a jestli ano, tak to smazat
a zkusit znovu
pokud to nepomůže, tak by mohl být ještě problém v právech zápisu do adresáře (pod jakým uživatelem běží instalace?)
radek_one
Profil *
jo, když sem to odinstaloval, tak tam zbyla jedna složka, myslím že "data". ta nešla odstranit ani v nouzovém režimu. Instalace je pod administrátorem.
radek_one
Profil *
skusil sem všechno smazat při reinstlaci a stejně to nechodí.. pořát stejné problémy... byl bych vděčen za každou radu..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0