Autor Zpráva
Andrew777
Profil *
Jak odstranit tento problém.: Mám script na přidání záznamu následující :

<?
$spojeni = mysql_connect ("", "", "");
mysql_select_db(, $spojeni);
mysql_query("SET NAMES 'cp1250';");
$vysledek = mysql_query( "insert into values(0, '$nazev','$popis', '$datum', '$adresa', '$mesto','$upresneni', '$poradatel', '$tel', '$icq', '$skype', '$email', '$heslo', '$dodatecne')", $spojeni);
echo "<table width=318 border=0 align=center cellpadding=1>";
echo "<tr>";
echo "<th width=312 scope=col><span class=style2>Vaše akce byla úspěšně přidána </span></th>";
echo "</tr>";
echo "<tr>";
echo "<th scope=row><p>&nbsp</p><p>&nbsp</p><p>&nbsp</p>";
echo "<p class=style3><A href=akce.php>pokračovat na stránku akcí</a></p></th>";
echo "</tr>";
echo "</table>";
?>



ale problém je v tom že když se člověk dostane na tuto stránku a bude mačka pořád F5 tak se budou pořád do databáze zapisovat ty samé údaje!!Nevím jestli to jde řešit jinak než prostě v tabulce mazat duplicitní záznamy???????
djlj
Profil
Nastav si na sloupce, které uznáš za vhodné, UNIQUE.
Hugo
Profil
Andrew777

Tak dej ten skript, který ukládá data do jiného souboru. Tím pádem se bude po stisknutí reloadu znovu natahovat jen oznámení o úspěšném uložení dat.
Andrew777
Profil *
dobrá ale kdybych si nastavil unique třeba jen na některé ze sloupců tak do těch by se nic nezpsalo a do ostaních ano nevím totiž přesně jak funguje unique v praxi.Omlouvám se ale jsem databázový začátečník:-(
Andrew777
Profil *
Nevím jak to myslíš s tím scrptem mám formulář který odešle data do pridat.php což je přidávací formulář a ten vypíše že záznam byl úspěšný ale kam ho mám tedy dát aby mi to fungobvalo i s tím reloadem
Hugo
Profil
Andrew777

Nech to v tom souboru pridat.php, ale oznameni o uspesne akci dej napr. do souboru ok.php. Presmerovani udelas jednoduse pomoci funkce Header()

Header('Location: ok.php');
Andrew777
Profil *
dík to není šptaný nápad přesměrovat to
Andrew777
Profil *
děkuji už to jde
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0